Geratherm Duo temp

1 s
Místo měření
spánkové, čelní, ušní

• , zakoupeno v Nezlobaspi.cz

• Využívám jen čelní měření teploty (jak u dětí, tak u nás) - je pohodlné, rychlé a přesné.

Teploměr máme necelý měsíc, ale zatím nemám výhrady.

• , zakoupeno v Aléky.cz

• zatím ho mam chviličku , ale vypadá to že dobrý
    • zatím nic proti

vabrala jsem si produkt díky recenzím a vlastní zkušenost je dobrá. Když se správně používá tak měří tak jak má.

• , zakoupeno v LAMIMED

• snadné a poměrně přesné měření

snadné a poměrně přesné měření, a dobrá cena

Barva
Modrá
Čas měření
1 s
Místo měření
spánkové, čelní, ušní

Teploměr Duo Temp je infračervený multifunkční digitální teploměr 3v1. Je určen pro měření teploty v uchu a na čele a také pro měření povrchové teploty (např. kojenecká láhev, dětská koupel). Teploměr zobrazí výsledek měření již za 1 vteřinu, uchová až 10 naměřených hodnot. Měření probíhá pomocí infračerveného záření, díky kterému je měření přesné a rychlé.

Teploměr Duo Temp značky Geratherm

Infračervený multifunkční digitální teploměr. 3 v 1 (měření teploty v uchu, na čele, povrchu).

Velký LCD displej.

Jednoduché použití, vysoká přesnost (± 0,2 °C).

Měření ve °C nebo °F cca do 1 vteřiny.

Měřící rozsah 0–100 °C. 2 režimy měření (symbol ucha=měření teploty v uchu, symbol čela=měření teploty na čele).

Symbol výměny baterie (indikátor slabých baterií).

Paměť posledních 10 měření.

Automatické vypnutí (pokud zapomenete teploměr vypnout, vypne se automaticky zhruba po 1 minutě).

Není potřeba výměnné krytky.

Technické údaje:

• Displej: LCD displej.
  • Místo měření: měření v bubínku nebo na čele.

Rozsah měření:

• ušní bubínek: 0 – 100 °C (32 – 212 °F)
  • čelo: 32,2 – 43,3 °C (90 – 109,9 °F).
  • Rozlišení: 0,1 °C (0,1 °F).
  • Přesnost měření: ± 0,2 °C (± 0,4 °F).
  • Doba měření: cca 1 vteřina.
  • Baterie: 3V lithiová baterie CR 2032.
  • Životnost: až 10 minut provozu denně, déle než 12 měsíců.
  • Provozní teplota: +10 °C až +40 °C (50–104 °F).
  • Provozní vlhkost (relativní): 15% až 95%.
  • Skladovací teplota: –20 °C až +50 °C.

Hmotnost hlavního přístroje cca 47 g vč. baterií.

Vnější rozměry (D x Š x V): 44 mm x 37 mm x 150 mm.

CE 0118.

Přístroj vyhovuje předpisům evropské směrnice pro zdrav. prostředky 93/42/EEC – třída II A.

Balení obsahuje:

Přístroj (hlavní jednotka). 3V lithiová baterie CR 2032.

Návod k obsluze v českém jazyce.

Záruční list.

• Absolutne nespolehlivy. Nezmeri ani horecku. Na tomhle templomeru 37, na rtutovem 38,5. Zmerite 10 krat a pokazde jina hodnota v rozpeti 1 stupne. Uz je spolehlivejsi obycejny digitalni teplomer za 100. Nastesti mame rtutovou klasiku.

Vyhozene penize

• velice nepresne mereni

nedoporucuji, jsou to vyhozene penize...teplomer meri velice nepresne - ani pro orientaci toto mereni nestaci

• , zakoupeno v Nezlobaspi.cz

Teploměr máme necelý měsíc, ale zatím nemám výhrady.

• Pěkný design
    • Teploměr neměří správně, i když máme teplotu, nedejbože horečku, tak jsme stále podchlazený.

Vyhozené peníze.
    Škoda, že takový teploměr vyhledávají hlavně rodiny s dětmi, které by tyto peníze rádi využily někde jinde.

• měří celkem přesně, jednoduché ovládání

měří celkem přesně, jednoduché ovládání

• malý
    • snadné ovládání
    • dobrá výdrž baterie
    • měří nepřesně
    • je hlasitý

Teploměr jsem koupila pro děti na doporučení lékárníka. Bohužel jsem nákup zbytečně uspěchala a nepřečetla si recenze na podobné výrobky. Naprosto souhlasím s tím, že měří velice nepřesně. Dokáže naměřit o stupeň méně úplně běžně. Čelní měření je naprosto k ničemu. Abych ho nemusela rovnou vyhodit, vypracovala jsem si mnoha měřeními metodu: mám vyzkoušené a prověřené, že když změřím v uchu a přičtu půl stupně, tak jsem na reálné teplotě. Kontrolně jiným teploměrem změřená rektální teplota - 0,5 stupně a moje předchozí korekce se shodovaly - mnohokrát přeměřeno. Ale ušní měření není zrovna ideální pokud měříte dítě v noci a nechcete ho vzbudit. Navíc je zvukový signál poměrně hlasitý a dokáže i probudit. Rozhodně tento teploměr nemohu dále doporučit.

• Nejhorší teploměr co jsem měla v ruce.Nekupovat a radši rtuťovej teploměr..koupila jsem na Aukru bez problému a za pár korun :)

nekupovat!!!

• Rozdíl v měření teplot je od rtuťového teploměru 0,5°C., v klidu.
    • Avšak při nemoci až 1,3°C.
    • Nedoporučuji v žádném případě.

Výrobek je v reklamaci.

• měří špatně,zbytečně vyhozené peníze

Nechápu jak můžou takovej šmejd prodávat za toli peněz,vůbec neměří správně.

• rychlé změření teploty
    • ideální pro malé děti
    • nepřesné měření
    • pípání při teplotě

nedoporučuji tento teploměr! měří o stupen až o dva méně než je skutečná teplota!!!! máme ho už tři roky a až nyní jsem zjistila že měří špatně když dcera měla 40tky a teploměr ukazoval jen 37, nakonec nás museli po třech dnech hospitalozovat.... vyhazuju ho ! je to šmejd!