Nejnovější recenze ze sekce Teploměry osobní

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina

• Displej
  • Čitelné údaje
  • Barevná signalizace teploty
  • Dlouhé zapínání

Pokud má dítě horečku teploměr ho neruší při měření. Pro mě jako rodiče je přínosné signalizace teploty. Dále kladně hodnotím měření okolních předmětů i teploty vzduchu. Přepínání mezi lidskou teplotou a okolních předmětů je velice snadné. Displey je krásně čitelný i v noci. Další výhodou je tvar teploměru, který jde do ruky.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Presnost
  • Tichy rezim
  • Cestovni pouzdro

Bezdotykovy teploměr HARTMANN Veroval baby splnil doma naše očekávání. Jeho tichý provoz velmi oceňuji při měření teploty v noci, kdy malého nevzbudim hlasitým pipanim teploměru a tak může dal spinkat. Elegantní design je doplněny o praktické cestovní pouzdro, kde nehrozí nechtěně zapnutí ci vybití teploměru v tašce. Kdo má dítě na umělém mléce, jistě jej využije. My zkusili měřit i teplotu vody ve vaně.
Velký podsvícený LED display je další velkou výhodou.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

Zakoupeno v Testuj.to

• Červená dioda pro správnou vzdálenost
  • Možnost měření tekutin, předmětů
  • Bez zvuku - lze měřit v noci bez vzbuzeni dítěte

Tento teploměr je bez zvuku - tak je možné měřit teplotu i bez probuzení. Během měření svítí červená dioda, která ukáže správnou vzdálenost od čela. Přesné a rychlé měření. Určitě doporučuji pro máte děti ale i na měření tekutin nebo předmětů. Má totiž dvě funkce buď měření na čele nebo po přepnutí lze měřit tekutiny nebo předměty. Vhodné na měření umělého mléka. V balení je pouzdro na teploměr.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol

• Tichý
  • Jednoduchost
  • Rychlost měření

Tento teploměr mě mile překvapil, hezký desing, rychlé měření, nemusíte děti budit, když potřebujete změřit teplotu. Velkým plusem beru cestovní pouzdro. Super, že to měří i okolní teplotu v bytě. Doporučuji všem, kteří hledají super pomocníka do rodiny.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• Kvalitní zpracování
  • Velký čitelný displej
  • Přesnost měření tělesné teploty při dodržení vzdálenosti
  • Tichý a bezkontaktní způsob měření
  • Těžko se odhaduje vzdálenost od těla
  • Nepřesně měření tekutin

Kompaktní teploměr, který měří teplotu bezdotykově. Při dodržení správné vzdálenosti od těla je přesný. Je vhodný také pro měření teploty v místnosti. Na měření teploty tekutin se ale příliš neosvědčil. Pozitivně ale hodnotím hlavně to, že mohu dítě změřit, aniž bych ho jakkoliv probudila.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• navigační modré světlo
  • uložení 10 posledních měření
  • rychlost měrění
  • obal
  • desing
  • nutnost přesně dodržet postup měření
  • možné odchylky, nutnost použít klasický teploměr pro kontrolu

Bezdotykový teploměr beru jako super pomoc při nejistotě, zda má dítě zvýšenou teplotu nebo ne a při nočním přeměření, když dítě spí. Pro přesnější měření (kvůli podání léků) budu stejně volit klasický teploměr. Pokud je dítě neklidné mohou vznikat větší odchylky v měření. Jinak je teploměr kvalitně zpracovaný. Má pevný obal, dobře se zavírá a teploměr se v něm nehýbe. Jednoduché použití a přepínání mezi režimy měření tělesné teploty a teploty v místnosti/tekutiny. Další funkce, které se mi líbí je možnost zobrazit posledních 10 měření a modré navigační světlo.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Je tichý
  • Hezky padne do ruky
  • Měří dobře
  • Můžete s ním měřit teplotu snad všeho

Bezdotykový teploměr Veroval baby od Hartmanna je skvělý. Nejdůležitější u nás je, že je tichý, takže v noci můžete měřit a dítě se neprobudí. Jinak krásně padne do ruky, má hezké barvy a perfektní obal. Co se týče displeje, je vše vidět dost čitelně. S teploměrem můžete změřit teplotu nejen dítěti nebo sobě ale i teplotu v místnosti, teplotu mléka v lahvičce, čaj, vodu ve vaně atd. Má mnoho funkcí.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Nemusím budit dítě
  • Podsvícený displej
  • Přesnost měření
  • Plastové pouzdro

Líbí se mi, že měření je opravdu rychlé a přesné a hlavně bezkontaktní. Nemusím tedy budit kvůli měření. Je tichý takže neruší a má povedený design. Výhodou je podsvícený displej takže jde vidět i ve tmě. Má jednoduché ovládání takže to zvládne i mladší dítě. Za mě opravdu spokojenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucí

• Tichý
  • Desing
  • Dobré balení
  • Liší se o půl stupně nebo dokonce jeden stupeň což není u malých dětí úplně dobře

Hodně sem ocenila že během měření je teploměr tichý i tak mi ale mladšího syna bohuzel budilo modré světlo. Displej perfektní a desing super. Jsem spokojená, chvíli trvalo než jsme se trochu sehráli, ale teď už to šlape jak má. Jen mě mrzí, že se o půl nebo o stupeň liší od klasického teploměru což malých dětí je docela zásadní. Měření jiných věcí v místnosti vyzkoušeno a dobré. Pokud bych měla miminko zkoušela bych i na měření vody.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Tichý provoz
  • Praktický ochranný obal
  • Dobrá čitelnost displeje (při zobrazení výsledku je podsvícený)
  • Teplotu těla měřím pouze orientačně - výsledek se často na čele liší o celý stupeň oproti měření v podpaží či konečníku

Tento teploměr mě zaujal tichým provozem, který umožňuje měření teploty i v noci bez probuzení syna. Dobrá je v noci i čitelnost výsledků - displej se po ukončení měření rozsvítí. Oceňuji také kvalitní pouzdro, které se hodí na cesty a chrání teploměr před poškozením. Skvělé je měření okolních předmětů, díky kterému mohu zkontrolovat teplotu koupele nebo nápojů pro syna. Teplotu těla však u všech bezkontaktních teploměrů beru pouze orientačně, protože se mi výsledky oproti měření v podpaží či v konečníku zdají nepřesné (u tohoto teploměru bývají konkrétně i o stupeň vyšší).

Ověřený zákazník Testuj.to Ladush

• Snadné používání
  • Váha
  • Rozměr

U HARTMANN Veroval baby bezdotykový teploměr červený ceňuji barevné pozadí pod naměřenou hodnotou, díky kterému hned vidíte, že je teplota v normálu či zvýšená. Testovali jsme v rámci prevence i během spánku, jelikož nemí nutná součinnost dítěte, vše proběhlo aniž by se vzbudilo. Zkušební test připadl i na psa, kde jsme si ověřili, že opravdu pozadí při zvýšené teplotě změní barvu. Prostě jen zapneme, namíříme a stiskneme tlačítko pro měření. Číslice jsou dostatečně velké i pokud jste si zrovna zapomněli brýle na čtení. Teploměr Veroval je lehký, má pěkný design a měří opravdu dobře a rychle. Což oceníme zejména my, rodiče batolat. Krabička je praktická na cesty a chrání uskladněný teploměr, když jej zrovna nepoužíváme.

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

Zakoupeno v Testuj.to

• Dobrá volba pro orientační rychlé měření například spícího dítěte. Měří půlku čela ne pouze 1 bod.
  • Osvětlení měřícího místa + osvětlení displeje před a po měření, ne v průběhu
  • Malý a kompaktní, padne do ruky
  • Super obal
  • Měří i teplotu objektů a místnosti
  • Tiché měření
  • Nepřesné měření způsobené bezkontaktní metodou měření
  • Cvakající tlačítka
  • Osvětlení měřeného místa je ve tmě vcelku silné

Dobrá volba mezi bezkontaktními teploměry, na jeho přesnost se sice nelze úplně spolehnout (způsobeno bezkontaktní metodou měření), ale je super pro přibližné měření kdykoli, kdekoli a hlavně rychle. V případě vyšších naměřených hodnot vždy raději ověřím rtuťovým teploměrem.
Teploměr je vcelku malý a hezky se drží. Jeho součástí je i parádní plastový obal, který ho ochrání na cestách a zároveň se doma nikde neválí. Při měření osvětlí měřenou oblast a nevydává žádné zvuky, zároveň nabízí dostatečně velký osvětlený displej, který se zbarví dle naměřené hodnoty, ideální pro noční měření našich nejmenších. Pouze tlačítka by mohla být více tichá, ale to jedno cvaknutí spánek dítěte snese.
Nabízí i měření teploty objektů, dá se využít například pro první příkrmy či teplotu UM.

ISO 18700

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Snadná manipulace
  • Tichý chod
  • Přesnost

Bezdotykový teploměr Hartmann jsem dostala k testování zrovna v době, kdy mi dítko šlo na očkování. Teploměr, který jsem doposud měla doma "letěl do koše". Největší výhodu vidím v tom, že nevydává žádný zvuk, tzn. že když bude dítě nemocné a sotva spát, tak ho pípání teploměru ještě více nerozruší. Oceňuji úložné pouzdro, takže se nikde neválí a člověk ho má v lékárně hned po ruce. Na mléko/pití jsem použila spíše ze zvědavosti a to opravdu funguje :) Za sebe určitě doporučuji i na cesty pro víceúčelové použití.

ProMedix PR-960

ProMedix PR-960

Ověřený zákazník cz.euroelectronics.eu Ověřený zákazník

Zakoupeno v cz.euroelectronics.eu

• odpovida mym predstavam

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Snadné použití

S tímto teploměrem jsem opravdu spokojená, vypadá velmi pěkně a kvalitně. Je s ním dobra manipulace a je přesný a tichý. Jako veliké plus beru určitě to, že nemusíte dítě budit kvůli měření a bojovat tak s ním. Má navíc pěkný pevný obal na cesty což je super. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Přesnost měření
  • Měření předmětů
  • Obal na teploměr
  • Baterie součástí
  • Jednoduchost
  • Nic jsem nenašla

Velmi rychlé měření nejen teploty dítěte ale také předmětů. Jednoduché zacházení a opravdové ulehčení při krmení, koupání (a občas si tím sama měřím i čaj abych se neopařila).
Úžasný pomocník obzvláště pokud máte doma větší a pohyblivější miminko co chvíli nevydrží v klidu - změříte s přehledem než si stihne uvědomit, že se má otočit a utéct.

TrueLife Care Q6

TrueLife Care Q6

Ověřený zákazník Alza.cz Atom

Přidáno: 12. ledna 2024

(naposledy upraveno 12. ledna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

使用輕巧方便準確

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: 11. ledna 2024

• Použitelnost
  • Praktické pouzdro
  • Sila světla při měření a jeho barevnost

Bezdotykový teploměr má hezký design a praktické pouzdro. Dobře padne do ruky a má intuitivni ovládání. Dá se použít jak na měření teploty, tak předmětů jako láhev s mlékem či voda na koupání. Oceňuji tiché měření, ale světlo by mohlo být řešeno ve vhodnější barvě a s menší svítivostí. Displej je dobře čitelný, po chvilce sám zhasne.

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina

Přidáno: 11. ledna 2024

• Design
  • Zprvu neměřil, asi tím, že zrovna byly mrazy. Hlásil moc nízkou teplotu.. Ale po půlhodině v pokojové teplotě začal fungovat.

Na synovi jsem vyzkoušela obyčejné teploměry, digitální dotykové. Ale vždy to s ním bylo na dlouhé lokty, rozčiloval se, dařilo se mu to vytáhnout a pak to znovu dokola řešit. Nečekala jsem, že bezdotykový teploměr Hartmann Vetoval baby si při měření natolik oblíbí, že už i sám nastaví čelo. Dost jsem ho používala, jelikož chytil nemoc, tak tohle bylo rychlé, snadné a příjemné pro obě strany, protože se u toho nikdo nerozčiloval. Mohu opravdu doporučit pro rychlá měření teplot, displej je čitelný, skvěle teploměr pasuje do ruky.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25