Nejnovější recenze ze sekce Teploměry osobní

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

Zakoupeno v Testuj.to

• Dobrá volba pro orientační rychlé měření například spícího dítěte. Měří půlku čela ne pouze 1 bod.
  • Osvětlení měřícího místa + osvětlení displeje před a po měření, ne v průběhu
  • Malý a kompaktní, padne do ruky
  • Super obal
  • Měří i teplotu objektů a místnosti
  • Tiché měření
  • Nepřesné měření způsobené bezkontaktní metodou měření
  • Cvakající tlačítka
  • Osvětlení měřeného místa je ve tmě vcelku silné

Dobrá volba mezi bezkontaktními teploměry, na jeho přesnost se sice nelze úplně spolehnout (způsobeno bezkontaktní metodou měření), ale je super pro přibližné měření kdykoli, kdekoli a hlavně rychle. V případě vyšších naměřených hodnot vždy raději ověřím rtuťovým teploměrem.
Teploměr je vcelku malý a hezky se drží. Jeho součástí je i parádní plastový obal, který ho ochrání na cestách a zároveň se doma nikde neválí. Při měření osvětlí měřenou oblast a nevydává žádné zvuky, zároveň nabízí dostatečně velký osvětlený displej, který se zbarví dle naměřené hodnoty, ideální pro noční měření našich nejmenších. Pouze tlačítka by mohla být více tichá, ale to jedno cvaknutí spánek dítěte snese.
Nabízí i měření teploty objektů, dá se využít například pro první příkrmy či teplotu UM.

Ověřený zákazník Slevato.cz Hříbek

Zakoupeno v Slevato.cz

spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Snadná manipulace
  • Tichý chod
  • Přesnost

Bezdotykový teploměr Hartmann jsem dostala k testování zrovna v době, kdy mi dítko šlo na očkování. Teploměr, který jsem doposud měla doma "letěl do koše". Největší výhodu vidím v tom, že nevydává žádný zvuk, tzn. že když bude dítě nemocné a sotva spát, tak ho pípání teploměru ještě více nerozruší. Oceňuji úložné pouzdro, takže se nikde neválí a člověk ho má v lékárně hned po ruce. Na mléko/pití jsem použila spíše ze zvědavosti a to opravdu funguje :) Za sebe určitě doporučuji i na cesty pro víceúčelové použití.

Ověřený zákazník cz.euroelectronics.eu Ověřený zákazník

Zakoupeno v cz.euroelectronics.eu

• odpovida mym predstavam

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Snadné použití

S tímto teploměrem jsem opravdu spokojená, vypadá velmi pěkně a kvalitně. Je s ním dobra manipulace a je přesný a tichý. Jako veliké plus beru určitě to, že nemusíte dítě budit kvůli měření a bojovat tak s ním. Má navíc pěkný pevný obal na cesty což je super. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Rychlost měření
  • Přesnost měření
  • Měření předmětů
  • Obal na teploměr
  • Baterie součástí
  • Jednoduchost
  • Nic jsem nenašla

Velmi rychlé měření nejen teploty dítěte ale také předmětů. Jednoduché zacházení a opravdové ulehčení při krmení, koupání (a občas si tím sama měřím i čaj abych se neopařila).
Úžasný pomocník obzvláště pokud máte doma větší a pohyblivější miminko co chvíli nevydrží v klidu - změříte s přehledem než si stihne uvědomit, že se má otočit a utéct.

TrueLife Care Q6

TrueLife Care Q6

Ověřený zákazník Alza.cz Atom

Přidáno: 12. ledna 2024

(naposledy upraveno 12. ledna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

使用輕巧方便準確

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Použitelnost
  • Praktické pouzdro
  • Sila světla při měření a jeho barevnost

Bezdotykový teploměr má hezký design a praktické pouzdro. Dobře padne do ruky a má intuitivni ovládání. Dá se použít jak na měření teploty, tak předmětů jako láhev s mlékem či voda na koupání. Oceňuji tiché měření, ale světlo by mohlo být řešeno ve vhodnější barvě a s menší svítivostí. Displej je dobře čitelný, po chvilce sám zhasne.

Ověřený zákazník Testuj.to Sabina

• Design
  • Zprvu neměřil, asi tím, že zrovna byly mrazy. Hlásil moc nízkou teplotu.. Ale po půlhodině v pokojové teplotě začal fungovat.

Na synovi jsem vyzkoušela obyčejné teploměry, digitální dotykové. Ale vždy to s ním bylo na dlouhé lokty, rozčiloval se, dařilo se mu to vytáhnout a pak to znovu dokola řešit. Nečekala jsem, že bezdotykový teploměr Hartmann Vetoval baby si při měření natolik oblíbí, že už i sám nastaví čelo. Dost jsem ho používala, jelikož chytil nemoc, tak tohle bylo rychlé, snadné a příjemné pro obě strany, protože se u toho nikdo nerozčiloval. Mohu opravdu doporučit pro rychlá měření teplot, displej je čitelný, skvěle teploměr pasuje do ruky.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Skvěle tvarovaný do ruky
  • Velký displej
  • Modrá dioda, senzor pro měření

Hartmann Veroval baby bezdotykový teploměr skvělé sedne do ruky, velký displej . Tiché měření ocení především rodiče s malými dětmi při měření teploty v noci. Modrá dioda která svítí při zapnutí a po celou dobu měření, zhasne až po dokončení měření, je to tedy takový senzor kdy a jak dlouho měřit teplotu.
Zkoušela jsem měřit teplotu zároveň s klasickým digitálním teploměrem a rozdíl nebyl žádný.
Vyzdvihnout musím také barvu displeje kdy při překročení 37,5 c se zbarvuje do červena a tím signalizuje vysokou teplotu.
Dále je teploměr Hartmann Veroval baby skvělý na měření místnosti a dá se s ním měřit i teplota tekutiny ( my zkusili na čaj) a měří přesně.
Za zmínku stojí také obal pro uschování teploměru.
Za mě je Harmann Veroval baby bezdotykový teploměr skvělý pomocník.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Přesnost
  • Žádný hluk
  • Paměť 10 měření
  • Měření okolních věci včetně pokojové teploty
  • Líbivý design
  • Občas, když jsem se správně netrefila dálkou od čela, změřil blbost

Bezdotykový teploměr Veroval Baby 3 v 1 by měl mít každý rodič ve své lékárničce. Teploměr je velmi snadný na manipulaci. Měří potichu a rychle, a tak je možné změřit spící dítě a nebo už i starší dítě, které chvíli neposedí a měření teploty ho zdržuje. Skvěle měří i okolní předměty a pokojovou teplotu. Ještě dodám - pěkný design teploměru a má i své vlastní pevné a odolné pouzdro. Doporučuji ?

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• Přesné a tiché měření
  • Praktický obal
  • Hezký design
  • Měření trvá déle

Bezdotykový teploměr od firmy Hartmann mě velmi zaujal. Je překvapivě přesný (v porovnání s jinými bezdotykovými teploměry) a tichý, takže v noci neprobudí děti. Navíc má i paměť pro předchozí měření, což je výhodné při posuzování vývoje teplot.
Měření trvá cca 3 vteřiny, což je delší než u mého předchozího teploměru, ale za tu přesnost to určitě stojí.
Moc se mi líbí možnost změřit i teplotu vody ve vaničce nebo kojeneckých lahviček.
Praktický obal na cesty už je jen třešničkou na dortu.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Snadné pouziti
  • Přesný
  • Design

Chtěla bych velmi doporučit teploměr Hartmann Veroval baby:) bezdotykovy teploměr ,je opravdu super! Mám doma malé miminko a opravdu jsem velmi ocenila při kontrole teploty po očkováni. Je přesný a manipulace jednoduchá. Skvělý pomocník,velmi rada doporučuji ?

Ověřený zákazník Darekvakci.cz Martina

Zakoupeno v Darekvakci.cz

Skvělý produkt za rozumnou cenu

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Tichý
  • Přesné měření
  • Pevný obal
  • Rychlý odečet teploty
  • Hůř se odhaduje vzdálenost od čela

Tento teploměr jsem měla možnost vyzkoušet na svých dvou dětech, takže příležitostí už bylo bohužel hodně. Teploměr nevydává žádné rušivé zvuky, takže teplotu můžete změřit i spícímu dítěti a nemusíte se bát probuzení. Rychle vidíte výsledek, který je i po více měřeních shodný (maximální rozdíl jsem zaznamenala asi 2 desetiny stupně). Můžu určitě doporučit.

Cemio Metric 308 Smart

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

• vzhled
  • zpracování materiálu
  • rychlost měření
  • robustní krabička na teploměr
  • modré světlo

HARTMANN Veroval baby (bezdotykový teploměr modrý) je velmi užitečný, rychle měřící bezkontaktní teploměr, který rychle napomáhá zjistit velmi dobře teplotu od dítěte po teplotu v místnosti. Nejvíce jsme ho užívali k měření malé dcery během nočních teplot, kdy jsme mohli rychle zjistit počínající horečku. Nevýhodou je vyzařované silné modré světlo, které dítě budí, jinak je teploměr rychlý a tichý.

Medisana Ecomed 23400

Medisana Ecomed 23400

Ověřený zákazník Prozdravi.cz Květa

Zakoupeno v Prozdravi.cz

• U teploměru není přiložen návod k použití v českém jazyce

funguje dobře k mé spokojenosti

Ověřený zákazník cz.euroelectronics.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2024

(naposledy upraveno 9. ledna 2024)

Zakoupeno v cz.euroelectronics.eu

• Funguje

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Funkce
  • Viceucelovy
  • Snadnost pouziti
  • Hezký obal

Výrobek má několik funkci, je v pěkném pevném plastovém obalu. Měří tiše, dá se použít kdykoliv, je to snadné. Design je pěkný, čitelnost displeje viditelná. Použili jsme teploměr na měření teploty čela, poté u nás byla neteř a měřili jsme teplotu vody. Spolehlivý. Doporučuji.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25