Nejnovější recenze ze sekce Teploměry osobní

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Tiche mereni teploty
  • Moznost zmerit teplotu predmetu
  • Namerene hodnoty jsou konzistentni
  • Cestovni obal
  • Interval mezi merenim je o neco delsi nez u ostatnich teplomeru

Teplomer je velmi pekne a kvalitne proveden. V baleni je cestovni pouzdro, ktere take vypada celkem bytelne. Na konci mereni teplomer nepipa, takze se da bez problemu pouzit i pri spani ditete. Displej je dobre citelny diky modremu podsviceni. Ma nekolik funkci - mereni telesne teploty, teploty v mistnosti a teploty predmetu. Obcas pouzivan na kontrolu teploty mleka v detske lahvicce. Teplomer meri konzistente (jen minimalni rozdil pri opakovanem mereni). Jedine malinke minus je, ze interval mezi merenim se zda delsi. Jinak skvely teplomer.

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Eva

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

jednoduchý digitální teploměr

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Přesnost měření
  • Podsvícení displeje
  • Možnost tichého měření

S teploměrem Hartman Veroval Baby jsem nadmíru spokojená. Má skvělé zpracování, krásně se drží a ovládá. Nejvíce jsem ocenila tiché měření, zaznamenávání naměřených teplot a možnost změření teploty vzduchu nebo potravin.
Velice užitečné je také praktické pouzdro, které je součástí balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Design
  • Praktické pouzdro
  • Použití kdykoli
  • Nejsem si úplně jistá přesností měření v některých případech

Bezdotykový teploměr jsem plánovala pořídit hned po první prodělané viróze našeho miminka . Testovala jsem ho několikrát po dobu spánku dítěte a nevzbudila ho ani jednou ,což je asi největší přínos tohoto přístroje . Má praktické skladovací pouzdro,jednoduché ovládání a hezký barevný design .
Jediné co mi vadilo ,byla drobná odchylka při měření teploty vody ve vaničce (ukazoval méně ,než jiný tip teploměru od stejného výrobce )ale to nemuselo být vinou přístroje ,na té hladině je zřejmě teplota nižší ALE byla bych v tomto případě opatrnější nebo raději použila jiný typ teploměru …

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Jsem spokojená
  • Jednoduché ovládání
  • Dobře čitelný displej
  • Optický signál
  • Malé výchylky v měření, ale není to nic hrozného

Teploměr přišel pravě v čas , když jsme celá rodina byla nemocná a se starým teploměrem to byl boj. Hned jsem vyzkoušela měření teploty v lednici , místnosti a teploty seděli celkem přesně , vyzkoušeno i měření teploty ohřátého mléka a taky v pořádku. S teploměrem jsem velice spokojená.. Teploměr měří rychle, tiše, stačí přiložit cca 5cm od spánku, čela, to je dobré, když měříte teplotu dětem. Je dobré opravdu dodržet návod v měření, pro přesnost. Vyhovuje mi při měření signalizační optické světlo a nebudíte si kvůli měření teploty v v noci dítě. Určitě můžu doporučit ostatním.

GERATHERM RAPID flex

GERATHERM RAPID flex

Ověřený zákazník Prozdravi.cz Jiří Podzimek

Zakoupeno v Prozdravi.cz

• uživatelsky jednoduchý teploměr
  • ohebná špička

Nejsem laboratoř, takže mi nezbývá než přesnosti měření věřit. Jinak je vše až směšně jednoduché. Ohebná špička je takovým malým bonusem navíc.

TrueLife Care T3

• Barevné odlišení dle teploty
  • Rychlé měření
  • Neměří přesně
  • Zboží vráceno

Nápad na rozlišení měřené teploty podle barvy podsvícení displeje je super, ale jen za předpokladu, že teploměr bude měřit přesně. Bohužel tento teploměr nebyl schopen zopakovat pět měření u jednoho člověka v rozmezí pěti minut se stejným výsledkem. V měřeních byl rozdíl i celý jeden stupeň. Pochopila bych desetiny, ale jeden stupeň? To už je trochu moc. Vrátila jsem.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

Přidáno: 5. ledna 2024

• 10 uložených hodnot
  • Přesnost

S teploměrem Hartman jsem velice spokojená. Využití je nejen pro miminko, ale také pro starší osoby, které si nemohou snad změřit teplotu. Teploměr je dodán spolu s plastovýclm obalem. Rychle změří teplotu a navíc si uchová až 10 posledních měření, což je duoer, jelikož mnoho teploměrů ukáže pouze poslední naměřenou hodnotu. Teploměr měří přesně a rychle. Cena je také super a výrobek doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Čitelnost
  • Jednoduché ovládání
  • Vzhled
  • Lehký
  • V noci hodně září a nedá se ubrat světlu

Teploměr Hartmann Veroval baby mohu určitě doporučit. Uschovaný v pevném praktickém pouzdru, tedy se nerozbije při uskladnění. Velmi lehký jak na váhu, tak na ovládání. A to hlavní, o co nám všem jde - přesně a rychle měří. Navíc rozlišuje barvu, pokud má dítě horečku, což velmi oceňuji. Jeho použití je tiché, bezdotykove a tak se děti nevzbudí, měříme-li je ve spánku. Číslice jsou velké, dobře čitelné. Skvěle měří i teplotu vody v konvici, nebo teplotu v místnosti.

Cemio Metric 308 Smart

Cemio Metric 308 Smart

Ověřený zákazník Lékárna.cz Ondřej

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Rychlé měření
  • Vyzkoušen i na pejskovi bez problémů.
  • Uložený v pěkné, pevné krabičce.Po otevření jsou instrukce na vnitřní straně.
  • Pěnové uložení pro teploměr a zvlášť pozice pro baterie.
  • Perfektní je že když teploměr nepoužívejte baterie vyndám a budou připraveny u přístroje.Max půl minuty na vložení baterií.
Beurer BY 11

Beurer BY 11

Ověřený zákazník MALL.CZ Alča

Zakoupeno v MALL.CZ

V pořádku ,hezký vzhled ,pro děti super.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Přidáno: 3. ledna 2024

• Snadná ovladatelnost

Teploměr měl rychlé dodání. Má snadné ovládání, díky tomu, že je bezdotykový tak nemusím dětičky ani budit a mohu je v klidu změřit i ve spánku. Je také bezbolestný a dětem se líbí jak jim krásně svítí na čelíčku. Teploměr přišel krásně zabalený i s ochranným obalem aby se teploměr nerozbil

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 3. ledna 2024

• Rychlost a přesnost měření
  • Design teploměru, balení a odolný obal
  • Měření osob i objektů
  • Velký a dobře čitelný displej
  • Ideální pro měření teploty aktivních dětí, které chvíli neposedí
  • Nic, jsem s ním naprosto spokojená

Teploměr naprosto splnil má očekávání. Má skvělý design, odolný obal na cestování a funkci měření osob nebo objektů. Samotné měření je velice rychlé a přesné. Modrá dioda při měření nevzbudí dítě a ukončení měření není hlášeno zvukem ani pípáním. Teploměr je ideální pro měření teploty miminek, i velmi aktivních miminek, které chvíli neposedí. Displej je velmi dobře čitelný jak ve dne tak i v noci. Dlouho jsem jsem hledala dobrý teploměr pro svoji dceru a tento je opravdu skvělý. Jsem s ním moc spokojená. Použití je možné i na objekty, např. měření teploty vody ve vaničce, nebo teplotu ohříváných jídel apod. Nenašla jsem na něm žádné mínusy nebo něco co by mi při používání vadilo. Doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 2. ledna 2024

• Praktické pouzdro na teploměr
  • Použití i v interiéru
  • Změření za 3 sekundy

Teploměr je uložen v praktickém pouzdře, teplotu dítěte změří do 3 sekund a velmi oceňuji že dítě nemusím během měření budit, čitelnost displeje je dobře čitelná a teploměr má jednoduché ovládání
Velmi praktické je že s ním mohu změřit i teplotu mléka v lahvičce a nebo třeba teplotu v pokoji nebo kočárku

Helpmation JXB308

Helpmation JXB308

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2024

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Nejlepší teploměr na trhu , rychlost a přesnost měření .

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

Přidáno: 30. prosince 2023

• paměť na 10 posledních měření
  • hygienicky bezpečný
  • baterky součástí balení
  • čitelný osvětlený displej

Teploměr se nám líbí, je bezdotykový, takže pro malého sviště super. Srozumitelný návod, vše dohromady v češtině. Baterky jsou součástí, přímo v teploměru, chytře je přelepen jeden pol, než se začne používat . Zapamatuje si 10 posledních měření. Za 3 sekundy máme změřeno. Hygienické měření 3-5 cm od čela. Má optický alarm při horečce. Displej je podsvícený.

Famidoc FDIR-V22

Famidoc FDIR-V22

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. prosince 2023

(naposledy upraveno 30. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Měří rychle
  • Spolehlivost
  • Využívají je i v nemocnici

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Bohuslav Kult

Přidáno: 29. prosince 2023

(naposledy upraveno 29. prosince 2023)

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• není nebezpečí rozbití a vylití rtuti
Microlife MT 850

Microlife MT 850

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. prosince 2023

• Pět měření po sobě a pokaždé je hodnota vyšší a vyšší - od 37 do 38.5.

Jak mám tedy poznat, která teplota je správná-
Nedoporučuji.

ISO 18700